O nas

Autoryzowany Gabinet biorezonansu BIOMED oferuje terapię BRT przy wykorzystaniu aparatu BICOM®
Aparatura Bicom® to urządzenia diagnostyczno-terapeutyczne do biorezonansu o szerokim spektrum możliwości. Urządzenie stosowane jest zarówno do diagnostyki, jak i do wykonywania terapii leczących.

W terapii wykorzystuje się istniejące w organizmie człowieka i wokół niego drgania elektromagnetyczne (biosygnały), które są nadrzędne w stosunku do procesów biochemicznych i nimi sterują. Poza fizjologicznymi (harmonicznymi) drganiami elektromagnetycznymi w organizmie człowieka istnieją również drgania patologiczne (dysharmoniczne), zakłócające, wywołane np. obciążeniem ustroju toksynami, zranieniami, infekcjami, niewyleczonymi chorobami, szkodami jatrogennymi. Sumę drgań fizjologicznych i patologicznych określa się mianem drgań własnych organizmu pacjenta. Zadaniem terapii BRT jest bądź całkowite przywrócenie drgań harmonicznych, bądź zminimalizowanie drgań dysharmonicznych.

Zabiegi przy użyciu metody BRT są całkowicie bezbolesne i nieinwazyjne, dzięki czemu BRT jest bardzo komfortową metodą w leczeniu dzieci.

Terapia biorezonansem jest bezpieczna, nie wiąże się z przerwą w normalnym leczeniu nie wpływa też na wchłanianie leków. Każdy przypadek rozpatrywany jest indywidualnie. Terapie lecznicze i odczulanie odbywają się zazwyczaj w kilku/ kilkunastu sesjach, natomiast terapia antynikotynowa jest zabiegiem jednorazowym.